Go Up

CLOSE

Arama Sonuçları »

0 CART 0 PRODUCT - 0,00

ONE PIECE World Seeker SHOW THE COMMENTS (0) COMMENT

ONE PIECE World Seeker Explanation :

Dijital Lüks PaketONE PIECE World Seeker Deluxe Edition içeriğinde oyun ile birlikte üç ilave bölüm paketi ve bonus öğeler içeren Episode Pass bulunuyor.Oyun AçıklamasıPusulanı evde bırak ve Luffy ile birlikte yepyeni, aksiyon yüklü bir maceraya atıl, daha önce eşi benzeri görülmemiş bir adada saklı..

Game Name: ONE PIECE World S..
Developer: GANBARION Co., Ltd.
Type: Aksiyon
Quit Date: 14 Mar 2019

Average Point
0
Excellent (0)
%0
Very Good (0)
%0
Good (0)
%0
Not Bad (0)
%0
Very Bad (0)
%0

Comment


NO COMMENT TO SHOW ×

Not commented yet.Would you like to make the first comment?

Dijital Lüks Paket


ONE PIECE World Seeker Deluxe Edition içeriğinde oyun ile birlikte üç ilave bölüm paketi ve bonus öğeler içeren Episode Pass bulunuyor.


Oyun Açıklaması

Pusulanı evde bırak ve Luffy ile birlikte yepyeni, aksiyon yüklü bir maceraya atıl, daha önce eşi benzeri görülmemiş bir adada saklı gizemleri keşfetmek için efsanevi Gum-Gum meyvesinin gücünden yararlan. Artık demir alma vakti!


Dinamik Gum-Gum Aksiyonu

• Maymun D. Luffy olarak bu yepyeni, uçsuz bucaksız adayı keşfet ve saklı gizemleri açığa çıkar.


• Özgün bir hikayeyi deneyimle

Hasır Şapkalı Korsanlar “Zindan Adası” denilen gizemli bir adaya çıkıyorlar ve çok geçmeden kendilerini karmaşık, şaşırtmacalı, dramatik bir hikayenin ortasında buluyorlar. İçeriğinde Eiichiro Oda’nın bizzat yarattığı karakterler de var!


• Popüler karakterler arasında müthiş savaşlar

ONE PIECE serisinden Luffy'nin meşhur düşmanlarıyla karşılaş. Gum-Gum meyvesi güçlerini ve muazzam Haki yeteneklerini kullanarak hepsini alaşağı et!‎‎