{{ $item.name }}
Dikkat: Bayi Olan Müşterilerimiz Ödemelerinizi FİRST PAY BİLGİSAYAR LTD. ŞTİ. Hesaplarına Yapmanızı Rica Ediyoruz , Keyifli Alışverişler Dileriz...

Gizlilik Politikası

Enucuzepin.com olarak, sitemize üye olan kullanıcılarımıza güvenli bir alışveriş ortamı sağlamayı ilke edindik. Bu sebepten dolayı, üyelerimizin kendilerini daha rahat hissetmeleri için onlara çeşitli gizlilik hakları tanıdık.

1. Enucuzepin.com; üyelerinin kendisinde kayıtlı eposta adreslerine üyelik aktivasyon, şifre hatırlatma, email güvenlik şifresi ve üyelik emaili değiştirme işlemi için sadece zorunlu üyelik hizmeti emailleri gönderir. Bunun dışında üyelerine tanıtım, anket, reklam gibi mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS’leri kullanıcı izni ile gönderilir. Kullanıcılar bu izinleri üye olurken kutucuk seçimleri ile, üye olduktan sonra ise; Üyelik Bilgilerim sayfasından izinleri ekleyip kaldırabilir.

2. Enucuzepin.com'a verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgileriniz onayınız olmadan, Kullanıcı Sözleşmesi’nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Enucuzepin.com sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

3. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, Enucuzepin.com dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya kullanıcının, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

4. Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden; zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde Enucuzepin.com'a bildirebilirsiniz. Enucuzepin.com'a vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

5. Sizler için yapılandırdığımız Facebook ile üyelik, email ile aktivasyon, IP sabitleme ve giriş IP’si tutma gibi işlemler, Enucuzepin.com müşterilerinin güvenle üye olmasını ve alışveriş yapmasını sağlamaya yönelik alınan tedbirlerdir. Sitemiz içeriğindeki bilgiler/bilgileriniz SoftAnka Yazılım. tarafından korunmaktadır. Enucuzepin.com bilgilerinizi Türk mevzuatındaki hukuki yaptırımlar hariç hiçbir kurum ile paylaşılamayacağını garanti eder. Üyelik aşamasında gerçek kullanıcı bilgileri yerine sahte bilgiler kullanan kullanıcıların karşılaşacağı sorunlardan Enucuzepin.com sorumlu tutulamaz.

6. Enucuzepin.com gerektiğinde bu sözleşmedeki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

                                     KULLANICI, ÜYE VE ZİYARETÇİLER BURADAKİ HUSUSLARI KABUL ETMİŞ SAYILIR.