{{ $item.name }}
Dikkat: Bayi Olan Müşterilerimiz Ödemelerinizi FİRST PAY BİLGİSAYAR LTD. ŞTİ. Hesaplarına Yapmanızı Rica Ediyoruz , Keyifli Alışverişler Dileriz...

Kullanım Koşulları

1. Kullanıcı/üye/ziyaretçi kişi, bu web sitesine vereceği tüm bilgilerin doğruluğundan sorumludur.

2. Üyeler, sistemde yaptıkları işlemlerden ve maddi kayıplardan bizzat sorumludur, bu nedenle üyeler, firmanın sorumlu olduğunu iddia edemezler.

3. Üyelik, firmanın inisiyatifinde sistemden ve firma Müsteri Hizmetleri'nden başlatılabilir. Bu durumda üye olacak kişiler, işbu sözleşmenin tüm şartlarını kabul edip onayladıklarını peşinen taahhüt eder.

4. Üyelik kriterlerini sağlayan kişiler, akıl sağlığının yerinde olduğunu ve eylemlerinin sorumluluğunu taşımakla yükümlü olduğunu kabul eder.

5. Kişiler işbu sözlesmeyi onlaylandıktan ve kayıt formunu doldurulduktan sonra firmaya üye olmuş ve sözleşmeye uymayı taahhüt etmiş kabul edilir.

6. Kişisel bilgilerin doğruluğundan üyelerin kendileri sorumludur. Bu bilgilerde bir yanlışlık tespit edilirse üyelik firma tarafından iptal edilebilir.

7. Firma diledigi zaman bu koşulları sona erdirebilir, üyeliği iptal edebilir.

8. Firma, önceden haber vermeksizin ürün fiyatlarında değişikliğe gidebilir.

9. Üyeler, sipariş verdikleri tarihten itibaren 1 (bir) iş günü içinde ödeme yapmadıkları takdirde siparişleri iptal edilecektir.

10. Ürün fiyatlarında değişiklik sözkonusu olduğunda, siparişin verildigi tarihte geçerli olan miktar üzerinden fiyatlandırma yapılacaktır. Yani sipariş tarihinden sonra geçerli olan fiyat artışları sözkonusu siparişe yansımayacaktır.

11. Üyeler, oyun  paralarının, e-pin kodlarının güvenliğinden, kendilerine ulaştığı tarih ve saatten itibaren şahsen sorumludur. Bu andan sonra ortaya çikan sorunlardan firma sorumlu tutulamaz.

                                                                 KULLANICI, ÜYE VE ZİYARETÇİLER BURADAKİ HUSUSLARI KABUL ETMİŞ SAYILIR.