Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Ortalama Puan
5.0
Mükemmel (1)
%100
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap

HADİ HADİ
31.07.2022 22:26
Çooooooooooooooooooooook güzel bir uygulama
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (0) Yanıtla
kadir kadir
04.05.2021 23:05
Harika bir siteniz var size minnettarım
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (1) Yanıtla

Mobile Legends

Mobile Legends, Moonton tarafından geliştirilen ve yayımlanan strateji savaş video oyunudur. Oyun 11 Temmuz 2016’da piyasaya sürülmüş ve kullanıcılar ile buluşmuştur. Oyun iki gruptan oluşmaktadır, her grupta 5 kişi bulunur. Oyuncular seçtikleri karakterlere göre koridorlara geçer ve rakip takım oyuncuları ile mücadele ederler. Her takım kendi kulelerini ve üslerini savunmak zorundadır. Oyunda yüzden fazla karakter ve her karakterin kendine özel oynama şekilleri vardır. Oyuncular seçtikleri karakterler ile ilk olarak rakip takımın kulelerini daha sonrasında ise üslerini yok ederler. İlk merkez üssünü yok eden takım oyunu kazanır ve EXP elde eder.

Mobile Legends Nasıl Oynanır?

Oyuncular 5’er kişiden oluşan bir takım kurduktan sonra kendi üslerinde doğarlar. Her oyuncu kendi oyun karakterine göre bir koridora gider. Koridorlara dağılan oyuncular rakip takım ile kısa bir sürede karşı karşıya gelecektir. Oyuncular levelleri düşükken mücadeleye girmek yerine minyon keserek levellerini artırırlar ve mağazadan item satın alırlar. İtem satın almak için oyuncuların altına ihtiyaçları vardır. Sadece minyon keserek değil karşı takımdaki karakterleri de öldürerek veya kuleleri yıkarak altın sahibi olabilirler. Kazandıkları altınlar ile karakterlerine uygun itemleri alan oyuncular rakiplerine karşı daha üstün olacaklardır. Oyuncular kazandıkları altınlar ile mağazadan kendi karakterlerinin görünümlerini değiştirememektedir. Karakterlerinin görünümlerini istedikleri gibi değiştirmek isteyen oyuncular Mobile Legends Elmas satın alırlar. Hesaplarına Mobile Legends Elmas yükleyen oyuncular istedikleri karakterlere kostüm alabilir ve görünümlerini değiştirebilir. Oyuncular kazandıkları altınları harcamak için kendi bölgelerine yani doğdukları yere gitmek zorundadırlar. İtemlerini alan oyuncular tekrardan savaş bölgesine gidebilirler. Her öldürdükleri minyonda ya da rakipte level puanı artan oyuncular istedikleri yeteneklerini yükseltebilirler. Kuleleri düşürüp rakip takımın merkez üssüne ulaşabilen ve üssü yok eden takım, oyunun kazanını olacaktır.

Mobile Legends Kahramanlar

Mobile Legends’da yüzden fazla kahraman bulunmaktadır. Bu kahramanlar kendi özelliklerine göre belirli kategorilere ayrılırlar. Her kahramanın kendine özgü bir yeteneği bulunmaktadır. Oyuncular ilk olarak ücretsiz kahramanları deneyebilir ve kendilerine uygun karakterleri sonrasında seçebilirler. Oyuncular, kahraman seçmeden önce hangi kahraman hangi bölgede oynuyor, yetenekleri, zayıf yönleri ve güçlü olduğu yönler nelerdir oyun içinden kontrol edebilirler. Oyunda toplamda 6 tane kahraman kategorisi bulunmaktadır; tank, suitkastçı, büyücü, nişancı, savaşçı ve destekdir. Oyuncular oynamak istedikleri kahramana ve bölgeye göre bu kategorilerde bulunan kahramanlardan seçim yapmaktadırlar. Oyunda her kahramanın kendine ait kostümleri bulunmaktadır. Oyuncular, oyunun standart kostümleri haricindeki özel kostümlere sahip olmak için hesaplarına Mobile Legends Elmas yüklemesi yaparlar. Mobile Legends Elmas kodu satın alan oyuncular istedikleri kahramanlara birden fazla kostüm alabilirler.

Mobile Legends Elmas Yükleme Nasıl Yapılır?

Mobile Legends elmas satın almak için sitemiz üzerinden Mobile Legends Elmas paketlerine göz atabilirsiniz. Oyundaki totem görünümleri, kostümler ve paketler gibi içerikler için en uygun fiyatlar ile Mobile Legends Elmas alabilirsiniz. Mobile Legends Elmas yüklemek için:

1. https://m.mobilelegends.com/en/ adresine gidin.

2. Redeem butonuna tıklayın.

3. Redemption Code bölümüne EPIN girişinizi yapın- Game ID Bölümüne, Oyuncu ID'nizi Yazın

4. Send Butonuna Basarak Doğrulama Kodunu İsteyin

5. Oyun içi Posta Kutunuza Gelen Kodu Verification Code kısmına Girin

6. Redeem Butonuna Basın.

7. Satın aldığınız Mobile Legends Elmaslar başarılı bir şekilde hesabınıza yüklenmiştir.

Dijital ürünlerde, ürün aktive edilebilen kodların satışında Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca ürün teslim edildikten sonra iadesi gerçekleştirilemez, geri alınamaz.