Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

PUBG New State

PUBG New State, Krafton ve PUBG Corporation tarafından geliştirilen bir Battle Royale oyunudur. Yayıncısı Krafton olan oyun, PlayerUnknown's Battlegrounds serisi olarak devam etmektedir. Çok oyunculu oyun moduna sahip olan PUBG New State, Android ve iOS platformlarını desteklemektedir. İlk piyasaya sürülme tarihi 11 kasım 2021 olan oyunda, zaman 2051 yılında geçecek. Oyuncular bu yeni zaman ile beraber oyunu keşfedecek ve savaş mücadelesi verecekler. Oyunda Erangel ve TROI olmak üzere iki harita mevcut. Oyuncular yeni silahlar ve görünümler ile bu haritalarda rakiplerini öldürecekler. Oyun, ölen takım arkadaşınızı yeniden canlandırma, yeni araçlar, oyun içi silah özelleştirme gibi yeni özellikler de sunuyor. PUBG New State, Google Play Store ve App Store uygulamalarından ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor.

PUBG New State Nasıl Oynanır?

PUBG New State, yeni temalar ve ultra grafikler sunuyor. Oyuncular bu yeniliklerde zorlu mücadelelere girecekler. PUBG oyuncularının daha önceden gördükleri bir savaş başlangıcına sahip olan PUBG New State, 100 oyuncunun bir uçakta bulunması ile başlar. Uçak belirli bir rota üzerindeki ilerlerken oyuncular uçaktan atlarlar ve haritada bir konuma iniş yaparlar. Oyuncuların, ilk olarak rakiplerine karşı elenmemeleri için ekipman toplamaları gerekir. Oyuncular çevredeki binalardan ya da bölgelerden silah, çanta gibi ekipmanlar toplayabilirler. Kendilerini korumaya alan oyuncular artık rakiplerini tek tek öldürebilirler. Oyundaki temel amaç ölmeden en sona kalan oyuncu olabilmektir.

PUBG New State NC

PUBG New State oyun parası olan PUBG New State NC ile oyuncular kendilerine fark katabiliyorlar. PUBG New State NC satın alan oyuncular, yeni çıkan eşsiz kostümlere, silahlara, pantolonlara, pass paketlerine sahip olabiliyorlar. Oyuncular oyunda çıkan yeni görevlerde daha hızlı ilerlemek için PUBG New State NC almayı tercih ediyorlar.

PUBG New State Premium Pass

PUBG New State, Premium Pass ve Premium Pass Plus paketlerini yayınlandı. PUBG New State Premium Pass ya da PUBG New State Premium Pass Plus satın alarak aşağıdaki içeriklere sahip olabilirsiniz.

 PUBG New State Premium Pass İçerikleri

 • 50 Premium Ödülü açabilir ve seviye yükseltmede elde edebilirsiniz.
 • Anında bir Ön Ayarlı Slot Bileti elde edebilirsiniz. (30 Günlük)

PUBG New State Premium Pass Plus İçerikleri

 • Anında Avcının Altın Maskesini elde edebilirsiniz.
 • 15 Seviye artırarak sezona başlıyorsunuz.
 • Anında 7 Tavuk Madalyası elde edebiliyorsunuz.
 • 50 Premium Ödülü açabilir ve seviye yükseltmede elde edebilirsiniz.

PUBG New State Sistem Gereksinimleri

PUBG New State, Google Play Store ve App Store uygulamalarından ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. Cihazlara indirim sağlamadan önce sistem gereksinimlerine göz atabilirsiniz;

PUBG New State Android Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Android 6.0 veya üzeri
 • İşlemci: 64-bit (ABI arm64 ya da üstü)
 • RAM: 2 GB veya üzeri
 • İndirme boyutu: 1,5 GB
 • Open GL 3.1 veya üstü / Vulkan 1.1 ya da üzeri

PUBG New State iOS Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: iOS 13 veya üzeri
 • İndirme boyutu: 1,5 GB

Yüklenen dijital oyun paraları (UC) verdiğiniz Id 'ye yüklendikten sonra geri çekilemez, iade edilemez, iptal edilemez.