{{ $item.name }}
Dikkat: Bayi Olan Müşterilerimiz Ödemelerinizi FİRST PAY BİLGİSAYAR LTD. ŞTİ. Hesaplarına Yapmanızı Rica Ediyoruz , Keyifli Alışverişler Dileriz...

Travian Altın ( Legends )

Öncelikle sitemize ÜYE olmanız gereklidir, üye girişi yaptıktan sonra ödeme seçeneklerinden size uygun olan ödeme yöntemini seçip üyeliğinize bakiye yüklemelisiniz.

Ödeme bildirimi yaptıktan sonra bakiyeniz 10 dakika içinde hesabınıza yüklenecektir.(Kredi Kartı,Inınal ve Banka kartı ödemelerinde Ödeme bildirimi yapılmasına gerek yoktur.Otomatik olarak kontrol edilmektedir.)

Satın almak istiğiniz ürünün adetini ve bilgileri girdikten sonra sipariş verip sepetinizi onaylayıp ürünü hemen teslim alabilirsiniz.

En ucuz ve indirimli fiyatlarla onlarca farklı oyunda ürün satın almak ve yüklemek için bizi tercih edebilirsiniz.

www.Travian.Com/tr adresine giriş yapınız.

Sağ üstte bulunan Altın Para resmine tıklayınız.

Açılan ödeme sayfasında Kupon bozdur butonuna basıp kodunuzu kullanabilirsiniz.

2004 yılında piyasaya sürülen ve o zamandan bu zamana kadar çok yüksek bir oyuncu kitlesi yakalayan Travian Games tarayıcı tabanlı bir MMORTS oyunudur.Oyun içi para birimi olan Travian altın satın alarak mağazada bulunan ürünleri almanız oyun içerisindeki hedefinize erken varmanıza yardımcı olacaktır.

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!