{{ $item.name }}
Dikkat: Bayi Olan Müşterilerimiz Ödemelerinizi FİRST PAY BİLGİSAYAR LTD. ŞTİ. Hesaplarına Yapmanızı Rica Ediyoruz , Keyifli Alışverişler Dileriz...

JoyGame

Öncelikle sitemize ÜYE olmanız gereklidir, üye girişi yaptıktan sonra ödeme seçeneklerinden size uygun olan ödeme yöntemini seçip üyeliğinize bakiye yüklemelisiniz.

Ödeme bildirimi yaptıktan sonra bakiyeniz 10 dakika içinde hesabınıza yüklenecektir.(Kredi Kartı,Inınal ve Banka kartı ödemelerinde Ödeme bildirimi yapılmasına gerek yoktur.Otomatik olarak kontrol edilmektedir.)

Satın almak istiğiniz ürünün adetini ve bilgileri girdikten sonra sipariş verip sepetinizi onaylayıp ürünü hemen teslim alabilirsiniz.

En ucuz ve indirimli fiyatlarla onlarca farklı oyunda ürün satın almak ve yüklemek için bizi tercih edebilirsiniz.

www.joygame.com adresine giriş yapınız.

Sağ üstte bulunan Joypara yükle seçeneğine tıklayınız.

Açılan ödeme sayfasında E-PIN seçip kodu girip işlemi gerçekleştiriniz.

Joypara,Joygame oyunları içerisinde alışveriş yapmanıza yarayan oyun içi para birimidir.Joypara, tüm Joygame oyunlarında kullanılabilir.Sitemizin zengin ödeme seçeneklerini kullanarak Joypara satın alabilirsiniz.

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!